Пропозиція

Ми пропонуємо готову бізнес модель, співпрацю за системою Дропшипінгу.

Дропшипінг (пряме постачання) - це метод ведення бізнесу, при якому виробник товару довіряє реалізацію свого товару посереднику – дропшипперу. Посередник знаходить покупців товару та приймає від них оплату.

Як це працює?
Створюєте інтернет-магазин у соц. мережі або на іншій платформі, вивантажуєте наш товар зі своєю націнкою (у ВК, ОК та FB це можна зробити автоматично нашим сервісом). Приймаєте оплату від вашого клієнта на свої реквізити, після того замовляєте у нас потрібну річ і ми відправляємо її на вказану вами адресу. Різниця у ціні – це ваш заробіток.

З нами ви зможете працювати безпосередньо без посередників із виробниками одягу України, Туреччини та Китаю.

Ми надаємо:
- велику базу виробників України, Туреччини та Китаю 
- щодня новинки
- відмінна якість товару
- оптові ціни від 1 од
- закупівля 4 рази на тиждень
- дропшипінг (надсилаємо на клієнта)
- зручний сервіс для вивантаження фото з описом і вашою націнкою
- доставка по Україні та до Європи

Завдяки роботі через сайт Postavshik.net ви отримаєте:

- відсутність однакових фото в альбомах
(завдяки обробці контенту централізовано через сайт)
пошук потрібної моделі за артикулом

(Артикул задається до кожної фотографії на сайті при розміщенні, використовуючи наше вивантаження ви зможете моментально знайти необхідну модель в альбомах на сайті, а також це допомагає перевірити актуальність моделі на поточний день)

А також зручні функції: моментальна конвертація цін у гривні та доларі, сортування товару за популярністю та можливість виставити ціну в альбомі від меншої до більшої та навпаки.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Інформація, яка допоможе вам:

- Завантажити фото з описом та своєю націнкою в один клік postavshik.net/home/info/uploading
Якщо у вас магазин ВКонтакте, програма "Перенесення фото 3.5" допоможе вам розформовувати фото по папках.
Це відео вам допоможе керувати з одного браузера Google Chrome відразу кількома інтернет-магазинами (1-5 і більше) youtube.com/watch?v=9JtW5_zY9Ao

УВАГА! Співпрацюючи з нами заборонено використовувати наші дані, аватар, назву та інше. Створіть свій особистий магазин, який приноситиме вам не тільки гроші, а й задоволення.

ВАЖЛИВО! Співпрацюючи з нами, ви автоматично погоджуєтесь з нашими умовами та правилами (описані тут postavshik.net/home/info/info, також ви зобов'язані попередити про них ваших клієнтів).


Будемо раді співпрацювати з вами.