Співпраця

Співпраця

Ми пропонуємо вам можливість співпраці по системі дропшипінгу. Якщо ви є власником інтернет-магазину або бажаєте розпочати свій бізнес, наша пропозиція буде цікавою для вас.

Ви отримаєте оптові ціни на нашу продукцію. Це дозволить вам отримувати додатковий прибуток та конкурентну перевагу на ринку.Ми гарантуємо, регулярні новинки, модні та стильні моделі, які будуть мати попит у ваших клієнтів. Також ми забезпечимо надійну та швидку доставку замовлень прямо до ваших покупців.

Співпраця з нами – це простий та зручний спосіб розвивати свій бізнес. Ви зможете зосередитися на продажах, не турбуючись про фасуваннятовару або його відправлення. Ми візьмемо це на себе, щоб ви могли зосередитися на розвитку свого бізнесу і збільшенні прибутку.

Якщо ви зацікавлені у співпраці за системою дропшипінгу та отримання особливої ​​ціни, нижче ціни на сайті, будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації. Ми з нетерпінням чекаємо можливості співпрацювати з вами та допомогти вам досягти успіху у вашому бізнесі.

 

Вівантаження товару 

За даними посиланнями ви можете завантажити всі фото з альбомів з повним описом та своєю ціною

Підпишіться та будьте в курсі наших новинок
https://slm-solution.com.ua/#/cc/sp/1872?son=1

- Сторінка "Новинки postavshik.net"
Сторінка, на якій ви можете самі подивитися, вибрати та вивантажити наші новинки за будь-яку дату
https://slm-solution.com.ua/#/cc/novelties/details/1872

-Авто-розвантаження новинок
Дозволить вам налаштувати авто-розвантаження наших новинок 
https://slm-solution.com.ua/#/cc/sp/1872/sync_nov/list

Інструкція із застосування https://www.youtube.com/watch?v=5e1al50LYow

УВАГА! Цей сервіс для наших клієнтів БЕЗКОШТОВНИЙ! З метою безпеки встановлено ліміт 1000 фото на добу. Фото ви можете завантажити з описом та своєю націнкою, без посилань на наших операторів та у потрібній вам валюті.

ico