Отзывы
Авторизируйтесь для того чтобы оставить отзыв.
Зробила замовлення ще 18.06.2026 сказали чекають на середу отримання даного костюму, а сьогодні в четвер кажуть що вже на суботу очікується бо не той розмір відпоавили їм. Не серйозна фірма , не рекомендую, очікую на повернення коштів, в мене немає змоги чекати 2 тижні і то мабуть бачу більше
2 дні тому
Вітаю! Нам дуже шкода, що з моделлю з вашого замовлення виникли труднощі, кошти вже було повернено 😔
1 день тому

Замовила штани, тому що в описі було вказано, що вони з льону. Насправді від льону там лише назва — тканина зовсім не відповідає опису. Крім того, розмір не відповідає заявленому, пошив неякісний, а модель взагалі інша, ніж на фото
1 тиждень тому

Дякую! Замовлення відправили швидко, якість дуже хороша, все відповідає опису.
2 тижні тому
Вітаю! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені ☺️
1 день тому
Замовляю не вперше. Магазин подобається. Але сьогодні прислали замість легінсів з екошкіри матових глянцеві. Тому звичайно засмучена, що не подивилася відразу на пошті. Інакше повернула б
5 місяців тому
Вітаю! Нам дуже шкода, що сталась така ситуація, не соромтеся написати оператору щодо вирішеня вашого питання 🌹
4 місяці тому

❤️Замовлення відправили швидко,акуратно запаковане,товар відповідає фото🤗Дякую ❤️
6 місяців тому
Добрий вечір) Дякуємо за відгук і довіру, нам приємно, що ви залишилися задоволені❤️ Будемо раді бачити вас знову🙌🏻
6 місяців тому

Доброго дня! 02.12.2025 зробила замовлення 16536, але до цього часу нічого не відправлено, менеджер на мої повідомлення не відповідає. Підкажіть будь ласка чи отримаю я своє замовлення
6 місяців тому
Вітаємо) Вся інформація стосовно Вашого замовлення у Вашого оператора. Ваш оператор відповів Вам в чаті. Дякуємо.
6 місяців тому

Обмін і повернення має бути згідно закону- протягом 14 днів! Перший раз замовляла, звідки я можу знати якість того чи іншого виробника?
11 місяців тому
Вітаємо) Напишіть оператору, стосовно обміну чи повернення, у котрого робили замовлення. Також, при оформленні кожного замовлення ми просимо та попереджуємо перевіряти товар на пошті, якщо товар не відповідає фото або не підходить клієнту, оформлювати повернення та відписати в такому разу оператору.
11 місяців тому

Зробила перше замовлення і розчарована! Прийшла сукня- спідниця пришита до плечей, брительки пришиті так, що неможливо регулювати! Щоб носити вашу сукню- це ще треба в ательє піти!!
11 місяців тому
Вітаємо. Кожен виробник у нас пронумерований (номер виробника в артикулі перед тире), якщо якість виробника не влаштовує клієнта - він перестає його замовляти. Також у нас є обмін/повернення товару з пошти. Дякуємо за відгук.
11 місяців тому
Заказала штаны, пришли как на фотографии, только размер не тот🥺
11 місяців тому
Вітаємо. Напишіть, будь ласка, оператору у якого робили замовлення для вирішення ситуації. Дякуємо за відгук🌹
11 місяців тому

Костюм підійшов все ок,класний доречі Юбка зовсім не така розцветка на фото доібна а вона в реалі велика Футболка рожева класна дуже
11 місяців тому
Дякуємо за відгук. Принт може незначно змінюватися. Будемо раді бачити Вас знову❤️
11 місяців тому

Товар не підійшов. Хочу повернути. Телефони не відповідають. Товар повернути можу, Як отримати кошти не зрозуміло.
11 місяців тому
Вітаємо. Корпоративного телефону у нас не має. Напишіть оператору у котрого робили замовлення, вся інформація стосовно Вашого замовлення у Вашого оператора.
11 місяців тому

Замовлення на цьому сайті роблю вже не вперше — і щоразу залишаюся задоволена! Усі речі підійшли ідеально, якість просто чудова, матеріали приємні та комфортні. Відправлення завжди швидке(якщо звертати увагу на дні закупівлі), а сам сайт викликає довіру — все чітко, надійно й без зайвих проблем.
1 рік тому
Вітаємо) Щиро дякуємо за відгук та за те, що залишаєтеся з нами❤️Будемо раді бачити вас знову😊
1 рік тому

Замовила костюм, розмір підійшов ідеально, на вагітний животик резинка гарно тягнеться на штанах. Тканина - мегалегенька і не синтетика - на літо саме те, що треба! Буду замовляти ще, рекомендую
1 рік тому
Добрий день, супер) Носіть із задоволенням❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊Дякуємо за відгук😘🌹🌹🌹
1 рік тому

Вітаємо. Ми не виробник, а постачальник, усю інформацію про товар нам надає виробник (фото, опис). Кожен виробник у нас пронумерований (номер виробника в артикулі перед тире), якщо якість виробника не влаштовує клієнта - він перестає його замовляти. Також у нас є обмін/повернення товару з пошти. Дякуємо за відгук.
1 рік тому
Костюм за артикулом 565-KR7ZUECN прийшов гарний та якісний. Дякую!
1 рік тому
Щиро дякуємо за Ваш відгук❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊
1 рік тому
Замовила боді за артикулом 333-6S135KZH кольору бордо. На фото зазначено, що мереживо має бути в тон боді, але прийшло з мереживом білого кольору.👎🏻
1 рік тому
Вітаємо) Фурнітура може не значно змінюватися. Дякуємо за Ваш відгук🌹
1 рік тому

Добрий день, замовляла два велюрових костюма, гарна якість і розмір підійшов один в один✨Дякую🌹
1 рік тому
Добрий день, супер) Носіть із задоволенням❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊Дякуємо за відгук😘🌹🌹🌹
1 рік тому

Плохие отзывы удаляют, оставляют только хорошие!!!! Делала заказ на жилетку, кофту, лосины, по размеру что у них указано при заказе должно всё было подойти. Отправка была быстрая на следующий день, пришла на почту мерять оно всё большое на меня, как так? Хоть по размерной сетке должно было подойти? Я сделала возврат и заказала размер меньше, отправка была уже спустя 6 дней, сегодня пришла посылка пошла мерять в этот раз мне маленькое всё, какие размеры вы указываете и где вы их берёте? Заказала 50-52 большое, заказала 48-50 маленькое. Меня это дико выбесило!!!! Делайте выводы сами, но это лично мой опыт здесь я заказывать больше не буду
1 рік тому
Вітаємо) Ми не видаляємо жодних відгуків. Кожен відгук для нас важливий. Ми не виробник, а постачальник, заміри на моделі нам надають виробники. Якщо модель не відповідає замірам, ми приносимо вибачення та звернемо на це увагу виробникові. Вам необхідно відписати оператору причину повернення, при оформлені повернення з нашої вини, ми повернемо кошти з урахуванням доставки.
1 рік тому

Дякую, цього разу брала три речі, все підійшло і дуже сподобалося, особливо картата сорочка супер, думаю взяти ще і іншому кольорі. Супер, дякуг! Відправка швидко на наступний день! Дякую
1 рік тому
Вітаємо) Щиро дякуємо за Ваш відгук❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊
1 рік тому

отримала постлочку сьогодні, розміри підійшли дуже класно, це перший раз що замовляю і так ідеально з розміром, правда костюм на який чекали штани трішки короткуваті, а так все чудово, дякую
1 рік тому
Дякуємо за Ваш відгук! 😘🌹🌹🌹
1 рік тому

Зробила замовлення на 4 позиції, оператор написала що нема у наявності 2 з них, тож оформити повернення коштів. Прийшли штанці та худі, якість непогана, за такі гроші взагалі супер! Дякую за чесність, порядність, товаром задоволена, буду замовляти ще💝
1 рік тому
Добрий день, супер 🌹Носіть із задоволенням❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊
1 рік тому

А ви мій час не рахуйте, який я витрачаю на мій відгук, мого ж товару за який ви отримали гроші. А вам як завжди то не вистачило аргументів, то фото не такі, то не те слово написала, то не в ту секунду. А якщо вам і стільки відгуків мало, що ви продовжуєте виправдовуватись і писати, що я все не так роблю, то я можу ще витратити свій час і ще щось розповісти.
1 рік тому
Дякуємо за Ваш відгук. Звернемо увагу на Ваші зауваження.
1 рік тому




