Отзывы

2112 Отзывов

Авторизируйтесь для того чтобы оставить отзыв.

image
Svitlana Romanjuk

Зробила замовлення ще 18.06.2026 сказали чекають на середу отримання даного костюму, а сьогодні в четвер кажуть що вже на суботу очікується бо не той розмір відпоавили їм. Не серйозна фірма , не рекомендую, очікую на повернення коштів, в мене немає змоги чекати 2 тижні і то мабуть бачу більше

2 дні тому

image
Postavshik

Вітаю! Нам дуже шкода, що з моделлю з вашого замовлення виникли труднощі, кошти вже було повернено 😔

1 день тому

image
elizabeth202

Замовила штани, тому що в описі було вказано, що вони з льону. Насправді від льону там лише назва — тканина зовсім не відповідає опису. Крім того, розмір не відповідає заявленому, пошив неякісний, а модель взагалі інша, ніж на фото

1 тиждень тому

image
kondratska.anna

Дякую! Замовлення відправили швидко, якість дуже хороша, все відповідає опису.

2 тижні тому

image
Postavshik

Вітаю! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені ☺️

1 день тому

image
Ольга Зелепухіна

Сукня просвічується, розмір не відповідає заявленому

1 місяць тому

image
Alyona Melnychenko

Замовляю не вперше. Магазин подобається. Але сьогодні прислали замість легінсів з екошкіри матових глянцеві. Тому звичайно засмучена, що не подивилася відразу на пошті. Інакше повернула б

5 місяців тому

image
Postavshik

Вітаю! Нам дуже шкода, що сталась така ситуація, не соромтеся написати оператору щодо вирішеня вашого питання 🌹

4 місяці тому

image
j09830896@

❤️Замовлення відправили швидко,акуратно запаковане,товар відповідає фото🤗Дякую ❤️

6 місяців тому

image
Postavshik

Добрий вечір) Дякуємо за відгук і довіру, нам приємно, що ви залишилися задоволені❤️ Будемо раді бачити вас знову🙌🏻

6 місяців тому

image
nata_handoschko

Доброго дня! 02.12.2025 зробила замовлення 16536, але до цього часу нічого не відправлено, менеджер на мої повідомлення не відповідає. Підкажіть будь ласка чи отримаю я своє замовлення

6 місяців тому

image
Postavshik

Вітаємо) Вся інформація стосовно Вашого замовлення у Вашого оператора. Ваш оператор відповів Вам в чаті. Дякуємо.

6 місяців тому

image
Настя Сірич

Обмін і повернення має бути згідно закону- протягом 14 днів!  Перший раз замовляла, звідки я можу знати якість того чи іншого виробника?

11 місяців тому

image
Postavshik

Вітаємо) Напишіть оператору, стосовно обміну чи повернення, у котрого робили замовлення. Також, при оформленні кожного замовлення ми просимо та попереджуємо перевіряти товар на пошті, якщо товар не відповідає фото або не підходить клієнту, оформлювати повернення та відписати в такому разу оператору.

11 місяців тому

image
Настя Сірич

Зробила перше замовлення і розчарована! Прийшла сукня- спідниця пришита до плечей, брительки пришиті так, що неможливо регулювати! Щоб носити вашу сукню- це ще треба в ательє піти!! 

11 місяців тому

image
Postavshik

Вітаємо. Кожен виробник у нас пронумерований (номер виробника в артикулі перед тире), якщо якість виробника не влаштовує клієнта - він перестає його замовляти. Також у нас є обмін/повернення товару з пошти. Дякуємо за відгук.

11 місяців тому

image
Лилия Ляшенко

Заказала штаны, пришли как на фотографии, только размер не тот🥺

11 місяців тому

image
Postavshik

Вітаємо. Напишіть, будь ласка, оператору у якого робили замовлення для вирішення ситуації. Дякуємо за відгук🌹

11 місяців тому

image
Valentina1998

Костюм підійшов все ок,класний доречі  Юбка зовсім не така розцветка на фото доібна а вона в реалі велика Футболка рожева класна дуже 

11 місяців тому

image
Postavshik

Дякуємо за відгук. Принт може незначно змінюватися. Будемо раді бачити Вас знову❤️

11 місяців тому

image
Mlf59@ukr.net

Товар не підійшов. Хочу повернути. Телефони не відповідають. Товар повернути можу, Як отримати кошти не зрозуміло.

11 місяців тому

image
Postavshik

Вітаємо. Корпоративного телефону у нас не має. Напишіть оператору у котрого робили замовлення, вся інформація стосовно Вашого замовлення у Вашого оператора.

11 місяців тому

image
_rina_

Замовлення на цьому сайті роблю вже не вперше — і щоразу залишаюся задоволена! Усі речі підійшли ідеально, якість просто чудова, матеріали приємні та комфортні. Відправлення завжди швидке(якщо звертати увагу на дні закупівлі), а сам сайт викликає довіру — все чітко, надійно й без зайвих проблем. 

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо) Щиро дякуємо за відгук та за те, що залишаєтеся з нами❤️Будемо раді бачити вас знову😊

1 рік тому

image
anyabudnik

Замовила костюм, розмір підійшов ідеально, на вагітний животик резинка гарно тягнеться на штанах. Тканина - мегалегенька і не синтетика - на літо саме те, що треба! Буду замовляти ще, рекомендую

1 рік тому

image
Postavshik

Добрий день, супер) Носіть із задоволенням❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊Дякуємо за відгук😘🌹🌹🌹

1 рік тому

image
tuzko8678

Фото та відео не відповідають дійсності. тут завлені вільні штани, широкі до низу, товар прийшов зовсім іншй, з прямими штанами

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо. Ми не виробник, а постачальник, усю інформацію про товар нам надає виробник (фото, опис). Кожен виробник у нас пронумерований (номер виробника в артикулі перед тире), якщо якість виробника не влаштовує клієнта - він перестає його замовляти. Також у нас є обмін/повернення товару з пошти. Дякуємо за відгук.

1 рік тому

image
Елизавета Исанина

Костюм за артикулом 565-KR7ZUECN прийшов гарний та якісний. Дякую!

1 рік тому

image
Postavshik

Щиро дякуємо за Ваш відгук❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊

1 рік тому

image
Елизавета Исанина

Замовила боді за артикулом 333-6S135KZH кольору бордо. На фото зазначено, що мереживо має бути в тон боді, але прийшло з мереживом білого кольору.👎🏻

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо) Фурнітура може не значно змінюватися. Дякуємо за Ваш відгук🌹

1 рік тому

image
0995430450

Добрий день, замовляла два велюрових костюма, гарна якість і розмір підійшов один в один✨Дякую🌹

1 рік тому

image
Postavshik

Добрий день, супер) Носіть із задоволенням❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊Дякуємо за відгук😘🌹🌹🌹

1 рік тому

image
_wrtnxs_

Якiсть жахлива! Не раджу 

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо) Кожен виробник у нас пронумерований (номер виробника в артикулі до тире), якщо якість не підходить - клієнт перестає його замовляти. Дякуємо за відгук, звернемо увагу на цю модель і виробника.

1 рік тому

image
Плужник Таня

Плохие отзывы удаляют, оставляют только хорошие!!!! Делала заказ на жилетку, кофту, лосины, по размеру что у них указано при заказе должно всё было подойти. Отправка была быстрая на следующий день, пришла на почту мерять оно всё большое на меня, как так? Хоть по размерной сетке должно было подойти? Я сделала возврат и заказала размер меньше, отправка была уже спустя 6 дней, сегодня пришла посылка пошла мерять в этот раз мне маленькое всё, какие размеры вы указываете и где вы их берёте? Заказала 50-52 большое, заказала 48-50 маленькое. Меня это дико выбесило!!!! Делайте выводы сами, но это лично мой опыт здесь я заказывать больше не буду

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо) Ми не видаляємо жодних відгуків. Кожен відгук для нас важливий. Ми не виробник, а постачальник, заміри на моделі нам надають виробники. Якщо модель не відповідає замірам, ми приносимо вибачення та звернемо на це увагу виробникові. Вам необхідно відписати оператору причину повернення, при оформлені повернення з нашої вини, ми повернемо кошти з урахуванням доставки.

1 рік тому

image
Анна Ковальчук

Дякую, цього разу брала три речі, все підійшло і дуже сподобалося, особливо картата сорочка супер, думаю взяти ще і іншому кольорі. Супер, дякуг! Відправка швидко на наступний день! Дякую

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо) Щиро дякуємо за Ваш відгук❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊

1 рік тому

image
Sasha0403

отримала постлочку сьогодні, розміри підійшли дуже класно, це перший раз що замовляю і так ідеально з розміром, правда костюм на який чекали штани трішки короткуваті, а так все чудово, дякую

1 рік тому

image
Postavshik

Дякуємо за Ваш відгук! 😘🌹🌹🌹

1 рік тому

image
Ангеліна Білоусова

Зробила замовлення на 4 позиції, оператор написала що нема у наявності 2 з них, тож оформити повернення коштів. Прийшли штанці та худі, якість непогана, за такі гроші взагалі супер! Дякую за чесність, порядність, товаром задоволена, буду замовляти ще💝

1 рік тому

image
Postavshik

Добрий день, супер 🌹Носіть із задоволенням❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊

1 рік тому

image
Імбер

Замовляла популярну сукню із шнурівкою на спині, матеріал ангора рубчик. Сукня чудова, гарний матеріал і пошив. Дуже дякую, прийду до Вас ще❤️

1 рік тому

image
Postavshik

Вітаємо) Щиро дякуємо за Ваш фото-відгук❤️🔥 Будемо раді бачити вас знову😊

1 рік тому

image
oli

А ви мій час не рахуйте, який я витрачаю на мій відгук, мого ж товару за який ви отримали гроші. А вам як завжди то не вистачило аргументів, то фото не такі, то не те слово написала, то не в ту секунду. А якщо вам і стільки відгуків мало, що ви продовжуєте виправдовуватись і писати, що я все не так роблю, то я можу ще витратити свій час і ще щось розповісти. 

1 рік тому

image
Postavshik

Дякуємо за Ваш відгук. Звернемо увагу на Ваші зауваження.

1 рік тому

ico