Отзывы
Авторизируйтесь для того чтобы оставить отзыв.

Добрий вечір, розмір підійшов, тканина приємна, але дуже просвічується, шорти вже на вулицю не вдінеш, сорочка дуже подобається.
3 роки тому
Дякуємо за Ваш відгук! 🌹🌹🌹
3 роки тому

плаття відповідають фото . мені сподобались .
3 роки тому
Дякуємо за відгук! 🌷🌷🌷💞
3 роки тому
Замовляла 3 костюми. Якість дуже гарна, кольори насичені, пошиття якісне. Дякую вам❤️ Товар прийшов, як на фото)
3 роки тому
Дякуємо за фото відгук! 😘💕🌷
3 роки тому

Доброго дня! Заказ надійшов. Якість гарна, все сподобалась. Дякую 🌺
3 роки тому
Дякуємо за відгук! Раді співпраці! 😍🌹🌹🌹
3 роки тому
Прийшло швидко, все сподобалось, та підійшло і якість гарна. Дуже дякую
3 роки тому
Дякуємо, що Ви з нами! 😍💐
3 роки тому

речі прийшли швидко , якість гарна , все підійшло , дуже дякую
3 роки тому
Дякуємо за Ваш відгук! 😘🌷🌷🌷
3 роки тому

швидкі відповіді від оператора, також швидко відправили замовлення. всім задоволена, якісь одягу дуже хороша❤️
3 роки тому
Дякуємо за відгук! 🌷 🌷🌷Раді співпраці!😍
3 роки тому

Оформлюю замовлення по дропу, всім задоволена! Оператор відповідає швидко та відповідає на всі мої тисячу запитань😊 Дякую за терпіння та швидкі відповіді моєму операторові❤ Ціни тут дуже приємні, якість теж хороша, деякі речі потрібно чекати довше, деякі відправляють одразу після замовлення. В цілому робота мене влаштовує на всі 100% Дякую за вашу роботу 💙💛
3 роки тому
Дякуємо за відгук і високу оцінку нашої роботи! Раді співпраці!😘🌹🌹🌹💙💛
3 роки тому
замовляла впешре все супер, швидко відповіли. Швидка доставка і приємні ціни😍
3 роки тому
Дякуємо за відгук! 😍🌹🌹🌹💕
3 роки тому

Замовила 13.02. дві сукні. На НП вони вже дійшли 17.02. Швидка доставка, якість суконь гарна. Дякую!
3 роки тому
Дякуємо за відгук! 😘 Раді співпраці! 🌷🌷🌷
3 роки тому
хочу заказать лосины пишу 3 дня в телеграмм , прочитанно , а ответа нет , можно хотя бы ответить по наличию?
3 роки тому
Добрый день. Возможно был сбой и сообщение оператора не отправилось. Режим работы операторов с 10:00-22:00, суббота - выходной. Все сообщения, присланные до 22-00, будут обработаны оператором. 🌷🌷🌷
3 роки тому

перед тим , щоб замовити на цьому сайті. подумайте та перечитайте відгуки. я шокована. як можна брати 100% оплату за товар про який навіть не знають коли буде у наявності. невже під час війни черга стоїть по замовленням. навіщо мені буде потрібен костюм зимовий навесні або у літку))))
3 роки тому
Добрий день. Ми працюємо з великою кількістю виробників. Весь асортимент, який у нас в альбомах знаходиться на складах і заявлений ними як у наявності. На 100% про наявність ми можемо сказати лише після закупівлі (дні закупівлі зараз – понеділок, середа, четвер, субота). За відсутніми моделями Ви можете підібрати заміну або ми зробимо повернення коштів. Замовлення можна оформити з післяплатою (накладеним платіжем, новою поштою).
3 роки тому

оператор завнряла ,что деньги за нк выкупленныц товар вернут до 31,..... суммуа не МАЛЕНЬКАЯ,НИ ДЕНЕГ НИНКИ ТОВАРА ВЕРНИТЕ СРАЗУ ДЕНЬГИ, ТОВАРА,НЕ ПОРЯДОЧНО ТАК ПОСТУПАТЬ!!!!!ПОЧЕМУ НЕ ВОЗВРАЩАТЬ СРАЗУ ДЕНЬГИ??? ПОЧЕМУ ЧЕЛОВЕК ЖЛНТ ТОВАРА НЕ ПОНЯТНО СКОЛЬКО,А ПОТГМ ЕЩЕ ДЕНЬГИ СВОИ ЗАЬРАТЬ НЕ. МОЖЕТ!!!!
3 роки тому
Возврат средств произведён.
3 роки тому

Я ТАК ДУМАЮ,ЧТО ОПЕРАТОР ПРОСТО НЕ ДАЁТ ЗАКАЗ,ЗАБЫВАЕТ,НЕ ХОЧЕТ....НЕЗНАЮ ПРИЧИН....НО ТОВАР НЕ ВЫКУПАЕТСЯ.......И ПРТОМ ВОЗРАСТ ДЕНЕГ ЖДЕШЬ ОЧЕНЬ ДОЛГО!
3 роки тому
Здравствуйте. Сроки выкупа и перезаказа публично доступны на сайте. Заказ переносится автоматически несколько закупок, если клиент не отменяет его.
3 роки тому

БЕСПРЕДЕЛ! ЖДЁШЬ ВЕЩЬ ЗАКАЗАННУЮ НЕДЕЛЯМИ,В ИТОГЕ ЕЕ НЕТ,ПОТОМ ЕЩЁ СТОЛЬКО ЖЕ ЖДЕШЬ ВОЗВРАТА ДЕНЕГ СВОИХ!!!
3 роки тому
Добрый день. Для уточнения статуса перевода напишите, пожалуйчта оператору.
3 роки тому

Замовила речі які чекаю в кращому випадку по 1-2 тижні,вони прийшли. Прийшов костюм який немає нічого спільного із тим що на фото ( тільки колір) , також замовила комплект - рубашка і тепла юбка з начосом - прийшла звичайна юбка без будь якого утеплення. І 2 чоловічих костюми- один прийшов ( чомусь із стійким сильним запахом сигарет , вперше таке взагалі зустрічаю) , інший не прислали. Прикріплю фото що замовляла, якби побачила вживу ,то ні одну річ би не замовила.
3 роки тому
Добрий вечір. Кожен виробник у нас пронумерований (найперший номер в описі – це номер виробника), якщо якість виробника не влаштовує клієнта, він перестає з ним працювати. Дякуємо за фото відгук.
3 роки тому

Здравствуйте , с 1го декабря жду свой заказ , заказывала 2 комбинезона , ни одни из них не пришел и никто мне не отвечает! прошу обратить на это внимание и вернуть мои деньги!
3 роки тому
Добрый день. Для уточнения статуса заказа напишите, пожалуйста оператору. Если модель будет не выкуплена и сегодня - укажите реквизиты для возврата средств.
3 роки тому

Лосинки классные, приятные к телу, хорошо садятся, не сдавливают. https://postavshik.net/album/index?p=CD8D1F84
3 роки тому
Спасибо за отзыв! 😘🌷🌷🌷
3 роки тому
замовила костюм, тканина фліс. дуже сподобався, якісний і все як на фото. швидка доставка, через 2 дні після замовлення вже ооримала костюм
3 роки тому
Дякуємо за відгук! 😍💐
3 роки тому

доброго вечора коли буде трек номер за 08.11
3 роки тому
Добрий вечір. ТТН за надісланими замовленнями публікуються у день закупівлі або наступного дня до 14.00
3 роки тому

Доброго дня, коли вже будуть новинки?
3 роки тому
Добрий вечір. Новинки вже доступні в альбомі. Просимо вибачення за тимчасові незручності з технічних причин. 💐
3 роки тому

Доброго дня !данну сукню хтось заказував,може когось є живе фото?
3 роки тому

Замовлення робила на даному сайті перший раз і залишилась дуже задоволеною😍 Дякую за швидку відправку та оператору за швидкі відповіді та приємне спілкування! Мирного неба🇺🇦
3 роки тому
Дякуємо за відгук! 😘 Раді співпраці! Мирного неба 💙💛🌷🌷🌷
3 роки тому

Здравствуйте, пытался нвбрать вас по номеру но номер не существует . Можно ваши контакты ? имейл или телефон? спасибо
3 роки тому
Добрый день. На все интересующие вопросы Вам всегда ответит оператор.
3 роки тому

postavshik.net/album/index/21?photo=0D272BEE отличная модель,все соответствует фото
3 роки тому
Спасибо за фото отзыв. 😘🌷🌷🌷💕
3 роки тому